Прес-служба

 • Шановні працівники та ветерани держпідприємств лісового та мисливського господарства Вінниччини, дорогі наші шефи-лісівники ДП «Крижопільський лісгосп»!

 • 18.09.2020
  Категорія: Привітання
 • Прийміть найтепліші та найщиріші вітання з днем працівників лісу!
  Благородна праця лісівників здавна знаходиться в ряду найбільш шанованих професій. Її вибирають люди, які безмежно люблять природу, які мають почуття величезної відповідальності за збереження і примноження лісів рідної України. Дбайливе ставлення до лісу, як до безцінного національного надбання – обов’язок не тільки професіоналів, а й суспільства, тому що це природне багатство служить усім людям.
  Лісівники ДП «Крижопільський лісгосп» на чолі з директором Цимбалюком Володимирем Васильовичем – фахівці високої кваліфікації, віддані своїй справі люди, які сумлінно виконують свій обов’язок. Тільки завдяки невтомній і самовідданій роботі відданих своїй справі крижопільських лісівників вдається зберігати і відтворювати лісові багатства.
  Збереження навколишньої екосистеми, насамперед, лісу, який і годує, і поїть, і навчає нас, - першочергове завдання в нашій спільній справі. Завдяки вашій копіткій, просвітницькій роботі молодому поколінню вдається привити почуття дбайливого ставлення до природи.
  Завдяки невтомній праці і зусиллям лісівників Вінниччини ведеться великий обсяг робіт по створенню і відновленню лісових насаджень, зберігаються кращі породи дерев, раціонально використовуються природні ресурси.
  У цей святковий день дозвольте висловити вам слова щирої вдячності за вагомий внесок у розвиток лісового господарства, вірність професійному обов’язку, прийміть щирі побажання – міцного здоров’я, стабільності та оптимізму. Нехай збувається все задумане! Миру, щастя, благополуччя вам і вашим родинам!
  З повагою учнівське лісництво «Паросток», учительський та учнівський колективи СЗШ І-ІІІ ст. №2 смт Крижопіль
   


 • Розповісти про це:

Всі права захищені © 2020 При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!