Прес-служба

 • Шановні лісівники ДП «Крижопільський лісгосп»!

 • 18.09.2020
  Категорія: Привітання
 • Ваша щоденна робота – складна та відповідальна. Але не зважаючи на всі складнощі, ми ростимо високопродуктивні лісові насадження, ліси майбутнього.
  Ви маєте повне моральне право гордитися своєю благородною роботою. Адже лісове господарство України завжди було і залишається основою економічної стабільності, запорукою екологічної безпеки і охорони навколишнього середовища. Ліс – це безцінний дар. Його збереження та примноження – високе покликання всіх працівників лісового господарства. І наш колектив Крижопільського держлісгоспу щодня сумлінно і невтомно працює, створюючи тисячі гектарів нових насаджень, охороняючи ліси від пожеж, хвороб та шкідників. Завдяки самовідданій праці лісівників збільшується площа лісового фонду країни, успішно розвивається лісогосподарська галузь. 
  У поточному році лісгоспом було створено 120 га лісових культур. Вчасно та якісно проведено догляди за лісовими культурами. На ведення лісового господарства за 8 місяців поточного року підприємством спрямовано 31,5 млн. грн. власних коштів. 
  ДП «Крижопільський лісгосп» є одним із найбільш вагомих наповнювачів бюджету. За 8 місяців 2020 року держпідприємство перерахувало до Зведеного бюджету майже 15 мнл. грн., з яких до Державного бюджету понад 11,1 млн. грн., до місцевого бюджету – 3,8 млн. грн. Сплачено єдиного соціального внеску на суму 2,5 млн. грн., військового збору – 168 тис. грн.
  Лісгосп велику увагу приділяє навчанню підростаючого покоління. На базі Тростянецького і Заболотненського лісництв вже не один рік функціонують учнівські лісництва, де опановують ази лісової справи школярі Будянської школи і Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. №2 . На базі Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. №2 створено і успішно функціонує лісівничий еколого-просвітницький центр. Щорічно учнівські лісництва надають посильну допомогу лісництвам при посадці лісу, догляді за лісовими культурами, зборі лісового насіння.
  Всі наші здобутки – результат сумлінної праці наших людей. Завдяки знанням і досвіду лісівників, працьовитим рукам і любові до справи, ми плідно розширюємо масиви лісів, виконуємо свої завдання перед державою і нащадками.
  Сьогодні ви стоїте на сторожі Зеленого храму. Він дає людині кисень, поліпшує клімат, оберігає від багатьох страшних недуг. Ліс – це зелена оаза, що дарує нам надію на майбутнє. Дякую вам за доглянуті ліси, їх збереження, за самовідданість і сумлінну працю.
  Слова вдячності хочеться висловити ветеранам лісового господарства, які вже на заслуженому відпочинку, а в свій час доклали чимало зусиль, щоб росли і шуміли наші подільські діброви. 
  Від усього серця вітаю усіх із професійним святом – Днем працівника лісу. Нехай домівки ваші повняться здоров’ям, щастям, миром, хай життя усміхається вам радісними днями, а ваші добрі справи відгукнуться в серцях людей повагою і добрими словами. 
   
  З повагою Володимир Цимбалюк , директор державного підприємства «Крижопільське лісове господарство»


 • Розповісти про це:

Всі права захищені © 2020 При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!