Прес-служба

 • Лісівники Вінниччини продовжують реалізацію новорічних дерев

 • Автор:  Пресслужба ВОУЛМГ
  18.12.2020
  Категорія: Загальні новини
 • Вже за кілька кроків – старт різдвяно-новорічних свят. Найкращий настрій створює перебування з рідними та, звісно, яскраво прибрана, запашна красуня-ялинка. І якщо ви ще не прикрасили свою оселю головним атрибутом свята – живою ялинкою – тоді гайда до лісівників Вінниччини, адже у них ростуть найкращі вічнозелені хвойні красуні!
  Лісівники ДП «Крижопільський лісгосп» вирощують ялинки та сосни на спеціальних плантаціях новорічних дерев, щороку закладаючи нові ділянки. Тому передноворічна заготівля зелених красунь не шкодить природі! Їхнє вирощування – це цілеспрямований процес, цілий комплекс господарських робіт. Від насінини до новорічного дерева у будинку проходить довгий час: 8-10 років.
  Вартість ялинки цілком помірна, залежить від її висоти і якості. Ціна дерева у 2020 році у лісництвах ДП «Крижопільський лісгосп» становить:
  - до 1,25 м - 90 грн.,
  - 1,5-2 м - 120 грн.
  - 2-2,25 м – 156 грн.
  - 2,5-3 м – 240 грн.
  - 3-3,5 м – 300 грн.
  - 3,5-4 м – 420 грн.
  Оптові партії, кількістю від 100 шт., можна придбати за такою ціною:
  - до 1,25 м - 84 грн.,
  - 1,5-2 м - 108 грн.
  - 2-2,25 м – 144 грн.
  - 2,5-3 м – 204 грн.
  Усього в передноворічний період цього року крижопільські лісівники запланували реалізувати 1500 новорічних дерев. На сьогодні виконано майже третину плану, продано 422 шт.
  Лісівники Вінниччини переконані, що жодна штучна ялинка, виготовлена із застосуванням шкідливих для організму людини речовин, не може замінити справжню лісову красуню. Сосна чи ялина приносять у наш дім свіжість лісу, неймовірний аромат хвої і дух новорічного свята. 
  Самовільне зрубування ялинки – це злочин, який карається штрафом. Новорічні ялинки, вирощені у лісгоспі, під час заготівлі та продажу маркуються спеціальними уніфікованими засобами: самоклейними етикетками та пластмасовими бирками-стяжками, які розриваються при спробі їх зняття і тим самим унеможливлюється їх повторне використання.
  Спеціальні уніфіковані засоби містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих-код, з допомогою якого можна перевірити легальність заготовленого новорічного деревця. Увівши номер на сайтах ДП «ЛІАЦ», yalynka.info або через аналогічний додаток у смартфоні, можна дізнатися всю інформацію: у якому лісгоспі, лісництві було заготовлене дерево.


 • Розповісти про це:

Всі права захищені © 2021 При копіюванні матеріалу посилання на наш ресурс обов`язковий!